shopify stats

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımı

Türkiye'nin önemli ve en dinamik bankalarından biri olan Garanti Bankası'nda kariyer fırsatı sizi bekliyor. Banka bünyesinde görevlendirmek üzere müfettiş yardımcısı bankacılık personel alımı yapacak.

Söz konusu Garanti Bankası müfettiş yardımcısı personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için ilanın detayları şöyle:

GARANTİ BANKASI İŞ BAŞVURUSU GENEL ŞARTLAR

- Analitik düşünen,

- Detaycı,

- Öğrenmeye ve gelişime açık,

- İletişimi kuvvetli,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Farklı koşullara kolay uyum sağlayabilen,

- T.C. vatandaşı olan,

- 27 yaşını aşmamış,

- Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az Temmuz 2016' ya kadar erteletmiş olan ,

- Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,

- Sağlığı Türkiye'nin her yerinde ve yurtdışında görev yapmaya elverişli olan,

- 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da Temmuz 2015' de diplomasını alacak olan,

- İyi derecede İngilizce bilen,

-TOEFL'dan min.75 puan veya IELTS'ten min. 6 puan almış ve belgesi Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınmayacaklardır. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL ve IELTS alanını doldurmaları gerekmektedir.

-TOEFL ya da IELTS belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Temmuz 2015 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır.

- Önceki dönemlerde açılmış olan bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı / Management Trainee/ Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı alım sürecinde mülakatlardan elenmemiş olan.

PERSONEL ALIM SINAVI NE ZAMAN?

Aranan niteliklere uygun adaylar, 11 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Yetenek, Yabancı Dil ve Genel Bilgi Sınavı'na davet edilecektir. Sınav uygulaması İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleştirilecektir.


Yorumlar
  • Burcin

    nasıl başvuru yapıcaz tam olarak bilgi verebilirmisiniz

    cevapla