shopify stats

Garanti Bankası Diyarbakır Şube Gişe Asistanı Personel Alımı

Garanti Bankası gişe asistanı alımlarına devam ediyor. Banka Diyarbakır merkez ve ilçelerinde bulunan Garanti Bankası şubeleri için gişe asistanı personel alımı yapıyor. İş başvurusu ne zaman, nasıl ve nereye yapılacak? Başvuru şartları neler?

Garanti Bankası'nın Diyarbakır şubelerinde çalışmak istermisiniz? Banka Diyarbakız şubelerinde görevlendirmek üzere gişe asistanı personel alımı yapıyor. İş başvuru şartları şu şekilde...

Garanti Bankası Diyarbakır Şube Gişe Asistanı Personel Alımı- En az önlisans mezunuysanız,

- 27 yaşını aşmadıysanız,

- Diyarbakır' da ikamet ediyorsanız,

- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,

- Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız...

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir. Gişe asistanı maaşı ne kadar sorusunun yanıtı iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.

Garanti Bankası İş Başvurusu
Diyarbakır şubelerine gişe asistanı alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer kısmında ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.