shopify stats

Garanti Bankası Bolu Gişe Asistanı Personel Alımı

Garanti Bankası ihtiyaçları doğrultusunda bankacılık personel alımı yapmaya devam ediyor. Banka Bolu'da görevlendirmek üzere gişe asistanı personel alımı yapıyor. İş başvurusu ne zaman, nasıl ve nereye yapılacak? Gişe asistanı başvuru şartları neler?

Garanti Bankası bünyesinde BOLU ili merkez ve ilçelerindeki şubelerde çalıştırmak üzere personel alımı yapıyor. Söz konusu banka personel alımı kapsamında şubelerde görevlendirilmek üzer gişe asistanı alımı yapılacak.

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı Başvuru Şartları 

Garanti ailesine katılmak üzere Bolu merkez ve ilçelerindeki şubelerimizde bizimle birlikte çalışabilecek gişe asistanları arıyoruz.

- En az önlisans mezunuysanız,

- 27 yaşını aşmadıysanız,

- Bolu'da ikamet ediyorsanız,

- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,

- Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız...

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Kriterlere uygun adaylar online sınava davet edilecek, davetler e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir.

Garanti Bankası'na İş Başvurusu
Garanti Bankası'nın söz konusu personel alım ilanına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer altında ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Gişe asistanı ne kadar maaş alır sorusunun yanıtı iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.