shopify stats

Garanti Bankası Anadolu Yakası Gişe Asistanı Personel Alımı

Garanti Bankası İstanbul'da ihtiyaçları kapsamında bankacılık personel alımı yapmaya devam ediyor. Buna göre banka Anadolu yakası şubelerinde görevlendirmek üzere bankacılık gişe asistanı alımı yapacak. İş başvuru nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Garanti Bankası İstanbul Anadolu yakasındaki şubelerinde görevlendirmek üzere yeni gişe asistanı alımı yapıyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için gerekli başvuru şartları şöyle...

Garanti Bankası Anadolu Yakası Gişe Asistanı Personel Alımı

- En az önlisans mezunuysanız,

- Henüz 27 yaşını aşmadıysanız,

- İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız,

- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)

- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,

- Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanız

Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?

Gişe Asistanı Ne İş Yapar?

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Kriterlere uygun adaylarımıza online sınav davetini e-posta ve sms yoluyla bildireceğiz. Bu nedenle Garantili Kariyer'de yer alan e-posta adresiniz ve cep telefon numaranızın güncel olup olmadığını kontrol etmenizi rica ederiz. Gişe asistanı ne kadar maaş alır sorusunun yanıtı iş görüşmelerinde netlik kazanacaktır.

Garanti Bankası İş Başvurusu
Bankanın Anadolu yakası gişe asistanı personel alımına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını bankanın web sitesi üzerinde garantili kariyer kısmından ilana ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak yapabilirler.