shopify stats

Finansbank Şubeleri Personel Alımı, İş Başvurusu

Tüm Türkiye çapında yaygın bir şube ağına sahip olan Finansbank mevcut ve yeni açılacak olan şubelerine planlamalar doğrultusunda yeni personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki Finansbank şubelerine personel alımı nasıl yapılıyor? Başvuru şartları neler? Nasıl iş başvurusu yapılır?

Finansbank mevcut olarak faaliyet gösteren veya yeni açılacak şubelerine personel alımı yapmaya devam ediyor. Banka şubeler için yaptığı personel alımını satış ve operasyonel bölümler kapsamında gerçekleştiriyor. Peki Finansbank'a ait şubelerde satış ve operasyonel pozisyonlarda çalışmak için gereken başvuru şartları neler? Şubelere personel alımı nasıl yapılıyor? İş başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank şubeler kapsamında satış ve operasyonel kadrolara toplu personel alımını senede bir kez yapmaktadır. Bunun dışındaki eleman ihtiyaçları bankanın web sitesi üzerinden takip edilebilir.

ŞUBELERE PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun,
Satış kadroları için tercihen temel düzey SPK sertifikasına sahip,
Tercihen İngilizce bilen,
İletişim ve ikna becerileri yüksek,
Müşteri odaklı,
Ekip çalışmasına yatkın,
28 yaşını aşmamış,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
Daha önce ilgili pozisyonlara başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

FİNANSBANK ŞUBELERİNE PERSONEL ALIMI NASIL YAPILIYOR?

Şube Satış ve Operasyon kadrolarımız için sınavımız İstanbul, Ankara ve İzmir'de yapılır. Sınav süreci kapsamında Genel Yetenek Sınavı ve Yetkinlik Testi uygulanır.

FİNANSBANK PERSONEL ALIMI - MÜLAKAT

Sınavda başarılı olan adaylar şube satış kadroları için 2 aşamadan oluşan mülakatlara davet edilirler. İlk aşama insan kaynakları mülakatı, 2. aşama ise işkolu yöneticilerinin katıldığı mülakatlardır. Operasyon kadroları için ise insan kaynakları işe alım temsilcilerinin katıldığı tek aşamalı mülakat yapılır. Mülakatlarda başarılı bulunan ve görev teklifini kabul eden satış kadrosu adayları 32 gün, operasyon kadroları ise 22 gün süren kapsamlı bir eğitim sonrasında görevlerine atanırlar.

Yorumlar
  • şahin

    silahli sertifikam var sizinle celismak istiyorum

    cevapla