shopify stats

Finansbank Personel Alımı Genel İş Başvurusu

Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Finansbank ihtiyaçları kapsamında genel merkez ve birimlerde çalıştırmak üzere personel alımı yapıyor. Peki Finansbank'a genel iş başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye'nin önemli bankalarından biri olan Finansbank genel merkez ve şubelerde yeni açılan veya boşalan pozisyonlara bankacılık elemanı alımı yapmaya devam ediyor. Banka personel alım ihtiyaçları karşılamak üzere kendisine ait olan başvuru havuzunu veya çeşitli insan kaynakları portallarını kullanıyor. Finansbak bünyesinde çalıştırmak üzere farklı dallar personel alımı yaparken bunlar deneyimli personel alımı, yeni mezun alımı ve stajyer alımı olarak çeşitleniyor.

FİNANSBANK GENEL PERSONEL ALIMI

Finansbank bünyesinde yeni açılan veya boşalan bir pozisyona personel alımı yaparken öncelikle kendi başvuru havuzunu kontrol etmekte ve buradaki adayları değerlendirmektedir. Kısacası bankaya genel başvuru yolu ile iş başvurusu yapan adaylar insan kaynakları siteleri üzerinden iş başvurusu yapanlara göre daha şanslı olmaktadırlar. Genel iş başvurusu yapan adayların özgeçmiş bilgileri havuza düşer ve burada uygun görülen pozisyonlar içinde değerlendirilir. Eğer söz konusu aday uygunsa iletişim kurularak görüşmeye çağrılır.

FİNANSBANK GENEL İŞ BAŞVURUSU VE İŞ BAŞVURU FORMU

Finansbank bünyesinde çalışmak isteyen, bankanın personel alımından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünde genel iş başvurusu linki üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Burada genel iş başvuru formunu doldurarak söz konusu işlem tamamlanabilir. Diğer yandan yine aynı bölümde bankanın açık iş ilanlarına da göz atabilir ve bu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.