shopify stats

Finansbank Çağrı Merkezi Personel - Eleman Alımı, İş Başvurusu

İsmini kanıtlamış bankalardan biri olan Finansbank personel alımı kapsamında çağrı merkezi eleman alımı da yapıyor. Finansbank çağrı merkezi eleman alımında iş başvurusu ve şartlar ile ilgili bilinmesi gerekenler neler? Başvuru şartları neler? Nasıl iş başvurusu yapılır? İşe alım süreci nedir?

Çağrı merkezlerinin önemli bir yere sahip olduğu bankalardan biri olan Finansbank personel alımları kapsamında çağrı merkezi elemanı alımı yapmaya devam ediyor. Peki Finansbank çağrı merkezi eleman alımı nasıl yapılıyor? Başvuru şartları neler? İşe alım süreci hangi basamaklardan oluşuyor?

Finansbank'ın çağrı merkezleri İstanbul ve Erzurum'da faaliyet göstermektedir. Bankanın çağrı merkezi elemanları da bu iki bölgede aktif olarak hizmet sunmaktadırlar.

FİNANSBANK ERZURUM VE İSTANBUL ÇAĞRI MERKEZLERİ PERSONEL ALIMINDA BAŞVURU ŞARTLARI

Lise mezunu veya önlisans/lisans öğrencisi / mezunu,
Müşteri odaklı,
Ekip çalışmasına yatkın,
Diksiyonu düzgün,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (7/24 vardiya sistemiyle çalışabilecek)
28 yaşını aşmamış,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
Daha önce bankamız Çağrı Merkezi Görevlisi pozisyonuna başvurup, mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

FİNANSBANK ÇAĞRI MERKEZİ ELEMAN ALIMI İŞE ALIMI NASIL YAPILIYOR?

Çağrı merkezi kadroları için sınavlar online olarak yapılır. Çağrı merkezi kadroları için sınavlar İstanbul, Ankara ve Erzurum'da yapılır. Sınav süreci kapsamında Genel Yetenek Sınavı ve Yetkinlik Testi uygulanır.

ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI MÜLAKAT

Sınavda başarılı olan adaylar İnsan Kaynakları ve İşkolu Yöneticilerinin katıldığı grup ve bire bir mülakatlara dahil edilirler. Mülakatlarda başarılı bulunan ve görev teklifini kabul eden adaylar 38 gün süren kapsamlı bir eğitim sonrasında görevlerine atanırlar.