shopify stats

Denizbank yeni personel alımı

Türkiye'de faaliyet gösteren ve önde gelen bankalardan biri olan Denizbank personel alımı yapıyor. Denizbank hangi pozisyonlara personel alımı yapıyor, iş ilanları ve iş başvurusu hakkında bilgiler... PERSONEL5

Türkiye'de bankacılık sektörü dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Denizbank ihtiyaçları kapsamında bünyesine yeni personel alımı yapmaya sürekli olarak devam ediyor. Gelişmiş bankacılık hiyerarşisi ve sistemi dolayısıyla bünyesinde birçok farklı pozisyon bulunan Denizbank iş ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl başvuru yapacaksınız.

Profesyonel bankacılık yönetim ve sistemini vizyon olarak edinmiş olan Denizbank bünyesinde çok sayıda çeşitli pozisyon bulunmaktadır. Dolayısıyla banka sürekli olarak boşalan pozisyonlara ve büyüme - genişleme kapsamında yeni açılan pozisyonlara yeni personel alımı yapmaktadır. Bankacılık personel alımlarında tecrübeli ve tecrübesiz adaylara bankacılık alanında çalışma fırsatı sunan Denizbank'ın iş ilanlarına bankanın web sitesi üzerinden ve diğer iş ilanları yayınlayan siteler üzerinden ulaşmak mümkün.

Denizbank yönetici asistanı alımı
Denizbank son olarak yayınladığı ilen ile yönetici asistanı alımı yapacağını duyurdu. Buna göre bankanın finansal hizmetler grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere yönetici asistanı alımı yapılacak. Söz konusu bankacılık personel alımına minimum 1 yıl tecrübesi olan ve ön lisans mezunu adaylar iş başvurusunda bulunabilecekler. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için gerekli şartlar şu şekilde:

Üniversite yada MYO mezunu olmak, en az 1 ya da 2 yıl deneyimli olmak, iyi derecede İngilizce biliyor olmak, MS Office uygulamalarını kullanıyor olmak, iletişimi kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, 35 yaşını aşmamış olmak.

İş başvurusu
İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını bankanın web sitesi üzerinden veya kariyer.net üzerinden söz konusu ilana ulaşarak yapabilirler.

Yorumlar
  • FEDAİL ÇAKAR

    bankacilik önlisans i̇şletme li̇sans mezunuyum. arkadaşlar başvuru formunu bulamiyorum yardimci olurmusunuz...

    cevapla