shopify stats

Bandırma Üniversitesi Personel Memur Alımı

Yeni kurulmakta olan Bandırma Üniversitesi'ne birçok farklı branşta yüzlerce yeni personel alımı yapılacak. Söz konusu personel alımı çerçevesinde yaklaşık 330 görevli memur alımı yapılacak. Alımlar nasıl ve ne zaman yapılacak?

TBMM Başkanlığı'na sunulan teklife göre, üniversite, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Denizcilik Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Ziraat Fakültesi; Bandırma Meslek Yüksekokulu, Gönen Meslek Yüksekokulu, Erdek Meslek Yüksekokulu, Manyas Meslek Yüksekokulu ile yeni kurulan Yabancı Diller Yüksekokulu; Gönen Jeotermal Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden oluşacak.

Yeni kurulan Bandırma Üniversitesi kadrosunu tamamlamak üzere 330 adet memur personel alımı gerçekleştirecek. Söz konusu üniversite kadrolarına doçent, yardımcı doçent, okutman alımı, sekreter alımı, şef alımı, şoför alımı, teknisyen alımı, programcı alımı, memur alımı, mühendis alımı, sosyal çalışmacı alımı, kaloriferci alımı ve aşçı alımı yapacak.

Yükseköğretim kurumları teşkilatı kanunu ile bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun teklifine göre yeni kurulan Bandırma Üniversitesine 127 adet kadro ihdası yapılmıştır.

Alımlar ne zaman ve nasıl yapılacak?

Üniversite şu an kurulum aşamasında olduğundan personel alım ilanları zamanı geldiğinde gerekli şartlar dahilinde yayınlanacaktır. Dileyen adaylar başvuruda bulunabilirler

Yorumlar
 • esin

  arkadaşlar üniversite henüz kurulum aşamasında zamanı geldiğinde personel alımlarıyla ilgili ilan çıkılır haberleri takip edin ama aranızda o bandırmada oturanlar varsa şimdiden harekete geçsin : )

  cevapla
 • aa

  yardımcı doçent kadrosu için nereden başvuru yapılacak?

  cevapla
 • ozge

  alimlar ne zaman yapilacak acaba? basvurulari nasil yapacagiz? yardimci olur musunuz?

  cevapla