shopify stats

Çukurova personel alımı yapıyor

Üniversitelere personel alımı devam ediyor. Çukurova Üniversitesi bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel alımı yapmak için ilana çıktı. Detaylar şöyle...

Üniversiteler ihityaçları kapsamında yeni personel alımı yapmaya devam ederken yeni bir ilan da Çukurova Üniversitesi tarafından yayınladı. Söz konusu üniversite personel alımı ilanı kapsamında toplam 9 yeni personel alınacak.

Yeni personel alımı, hemşire alımı, mühendis alımı, büro memur alımı ve eczacı alımından oluşuyor. Çukurova Üniversitesi'nin personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için iş başvuru şartları şöyle...

HEMŞİRE: Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak.

ECZACI: Eczacılık Fakültesi Mezunu olup, belgelemek koşulu ile en az 6 yıl Üniversite Hastanelerinde çalışmış olmak.

MÜHENDİS: Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun olup, belgelemek koşulu ile Sistem ve Ağ Güvenliği Konularında en az iki yıl deneyimli olmak.

BÜRO PERSONELİ 1: Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans Programı mezunu olmak, belgelemek koşulu ile fotoğraf alanında Yükseköğretim Kurumlarında Eğitmen olarak en az beş (5) yıl süre ile ders vermiş olmak.

BÜRO PERSONELİ 2: En az lise mezunu olmak, İşaret Dili, Yönetim Becerileri ve Sosyal Medya Uzmanlık konularında sertifika sahibi olmak, belgelemek koşuluyla Basın- Halkla İlişkiler alanında en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip olmak.

BÜRO PERSONELİ 3: Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olmak, belgelemek koşuluyla Elektronik Belge ve Arşiv Yönetimi, Standart Dosya Planı alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, aynı süre kadar sigorta priminin yatmış olmasını belgelemek.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar en geç 15 gün içerisinde gerekli belgelerle birlikte başvuru yapabilecekler. Detaylı bilgi www.cu.edu.tr adresinden alınabilecek.