personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
150 saat KPSS kursu verecek

Türkiye'de çeşitli kurumlar memur adaylarına yardımcı olmak amacıyla önemli adımlar atıyorlar. Bingöl Üniversitesi de toplam 150 saaten oluşan bir KPSS kurs programı başlatıyor. Söz konusu kurs programına katılmak isteyen memur adayları 29 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Üniversite bünyesinde açılacak kurslar lise ve önlisans düzeylerinde açılacak. Başvurular 29 Temmuz tarihinde son bulacak.
 
Toplam 150 saaten oluşan kurs programı 1 Ağustos 2016 ve 21 Ekin 2016 tarihleri arasında katılanlara sunulacak. Kursa katılmak isteyen memur adayları son başvuru tarihine kaçırmadan başvuru yapmalılar.

Matematik, Türkçe, Coğrafya, Tarih ve Vatandaşlık
Bingöl Üniversitesi bünyesinde açılacak olan 150 saatlik kurs kapsamında matematik, coğrafya, türkçe vatandaşlık ve tarih derslerinde adaylara eğitim verilecek. Kurs süresince dersler üniversitenin uzman eğitimcileri tarafından verilecek.

Hafta İçi 3 Gün 5 Saat
Memur adayları üniversitenin kurslarına katıldıklarında haftada 3 gün 5'er saat ders alabilecekler. Eğitim alınacak dersler için kitap ve testler de üniversite tarafından sağlanacak.

Başvurular Nereye Yapılacak?
150 Saatlik KPSS kursu için başvurular Ziraat Fakültesi üzerinden yapılacak. Üniversite içinde giriş katında bulunan BÜSEM adayların başvurularını kabul edecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Aralık 2022 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

EKPSS tercihleri ne zaman yapılacak
Engelli kamu personeli seçme sınavı için tercihler 13 Temmuz ve 22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Memur...

Haberi Oku