personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ziraat mühendisi alımı

İŞKUR üzerinden sulama birliği personel alımları devam ediyor. Manavgat Köprüçay Sol Sahil Sulama Birliği bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımı yapılacak. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos tarihine kadar yapabilecekler.

Söz konusu Köprüçay sulama birliği kapsamında ziraat mühendisi alımı yapılacak olup göreve gelen aday daimi olarak birlik bünyesinde çalışacak. Ziraat mühendisi alımı için başvuruda bulunacak adayların üniversitelerin toprak bilimi ve bitki besleme bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ilanın yayınlamasından sonra 10 gün içerisinde ilana başvuru yapacaklar. Gerekli şartları taşıyan adayların değerlendirmeleri yapıldıktan sonra KPSS puan şartı göz önünde bulundurularak en yüksek puanlı adaylar sözlü sınava katılacaklar. Sözlü sınav sonrasında aday görevine başlayacak.

İlana ilişkin daha fazla bilgi almak isteyen adaylar İŞKUR web sitesi üzerinden söz konusu ilana ulaşarak daha fazla bilgi alabilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Yargıtay 60 yeni zabıt katibi alımı yapıyor
Yargıtay bünyesindeki açık zabıt katibi pozisyonlarını doldurmak için yeni personel alımına çıkıyor....

Haberi Oku