personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Kalkınma ajansı personel alımı yapacak

Türkiye çapında faaliyet gösteren kalkınma ajansları personel alımına devam ediyor. Bunlardan biri olan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı da yeni personel alımı yapacak. Söz konusu alım kapsamında 14 adet uzman ve 1 destek personeli alımı düzenlenecek.

15 Personel Alımı Yapılacak
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan personel alım ilanında toplamda 15 adet yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre 14 adet uzman ve 1 adet destek personeli alımı gerçekleştirilecek.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 8 Ağustos 2016 ve 17 Ağustos 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapabilecekler.

Personel Alımı İçin Sınav Düzenlenecek
Diğer yandan adayların bilgi sahibi olması gereken önemli bir nokta da söz konusu personel alımının sınavla yapılacak olması. Sınav ise 6 eylül 2016 ve 8 eylül 2016 tarihlerinde yapılacak olup sınav yeri Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Cebrail mah. Saray sok. No:1 Kastamonu adresi olarak belirlenmiş.

Bilgi Ajansın Web Sitesi Üzerinden Alınacak
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı'nın personel alımından yararlanmak ve daha fazla bilgi almak isteyen adaylar ajansın web sitesi olan kuzka.gov.tr üzerinden bilgi edinebilecekler.

Ajans Tarafından Yayınlanan Resmi Duyuru
T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı [KUZKA], TR82 Düzey 2 Bölgesi'nde [Çankırı, Kastamonu, Sinop İlleri] kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; Ajansın merkezi Kastamonu'dadır. Ajansımıza "5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun" ve "Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği" hükümleri uyarınca; TR82 Düzey 2 Bölgesi'nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 14 (Ondört) Uzman Personel, 1 (Bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. Sınavda başarılı olanlar, Bölge illerinden [Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri] Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Aralık 2022 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı
Doğukaradeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımı yapılacak. Söz konusu...

Haberi Oku