personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sulama birliği beden işçisi alımı

Sulama birlikleri ihtiyaçları kapsamında işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. Söz konusu ilanlar genellikle İŞKUR üzerinden yayınlanıyor. İşçi alımı yapmak için ilana çıkanlardan biri de Biga'ya bağlı olarak faaliyet gösteren Kaynarca Sulama Birliği. Birlik bünyesinde görevlendirmek üzere beden işçisi alımı yapacak.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar beden işçisi alımı için en geç 8 Ağustos tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Diğer yandan adaylar başvurularını bulundukları bölgedeki İŞKUR müdürlüklerine veya iskur.gov.tr adresi üzerinden yapacaklar.

Sulama alanlarından çeşitli görevlere sahip olacak olan adaylarda özellikle Baraj Suyunun araziye dağıtılması, basınçlı sulama şebekesinde bakım ve onarımı ile çiftçilere dağıtılması faaliyetlerini yerine getirecek, sulama kanallarının bakım ve onarımı alanında 6 ay tecrübeli, tarımsal sulama alnında bilgi sahibi olma gibi tecrübeler aranıyor.

İş başvurusunda bulunan ve değerlendirilen adaylar sözlü bir sınava çağrılacaklar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku