personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sağlık Bakanlığı KPSS'siz Eleman ve İşçi Hizmet Alımı

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışıtırlmak üzere toplam 25 bin kadrolu personel alımı ve hizmetli personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Bunun yaklaşık 11 bin adedi hizmetli alımları kapsamında KPSS'siz olarak gerçekleştirlecek. Alımlar bu yıl bitmeden başlayacak ve tamamlanacak. Binlerce kişi sağlık sektöründe iş sahibi olacak.

Sağlık Bakanlığı taşeron hizmetli işçi alımında göreve getirdiği adayları devlet hastanelerinde çalışıtırcak. İşçi alımları taşeron firmalar üzerinden yapılcak.

2015 yılı içerisinde yapılacak ihalelerle öncelikli olarak temizlik hizmet alımı, veri elemanı hizmet alımı, şoför hizmet alımı, görüntüleme hizmet alımı, biyomedikal hizmet alımı, çamaşır yıkama hizmet alımı, koruma ve güvenlik hizmet alımı, klinik ve destek hizmet alımı, dış destek personeli hizmet alımı, laboratuvar hizmet alımı, güvenlik hizmet alımı ihaleleri bazı illerde yapıldı bazı illerde ise bu yıl içinde yeni ihaleler düzenlenecek.

Yeni yapılacak işe alımlar kapsamında iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar öncelikle duyuruları takip etmeli. Resmi açıklamalarından ardında işe alımlar başlayacak ve işe alımlar illerde bulunan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılacak. Kısaca iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ilk adım olarak buraya müracaat edebilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ahmet 8 yıl önce

lise mezunuyum iş arıyorum

Misafir Avatar
Hakkı turan 8 yıl önce

11 yıldır gümrük te aşçı olarak çalıştım SGK primlerimi o dedim şimdi bostayim hastahane veya yetimhanede çalışmak istiyorum

Misafir Avatar
ismail yalçınyiğit 8 yıl önce

hasta bakıcı serti fikalıyım 10 yıldır hastanede temizlik personelıyım kadroya geçmek istiyorum

Misafir Avatar
Hatice Berber 8 yıl önce

Ben Kırkağaç Devlet Hastanesinde Bilgi işlem (otomasyon ) görevlisiyim ama işten çıkartmak için zorlanıyoruz ya temizlik yapıcam yada istifa edeceksiniz diye bizim görevlerimizi değiştirdiler. Bu durumda bizim işe alınmamız olabilir mi bilmiyorum ben görevimi severek yapıyordum ama mecburen bıraktırdılar iki çocuk annesiyim çalışmam lazım yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Misafir Avatar
emine turgut 8 yıl önce

Lise mezunuyum saati uygun olarak sağlık personelligi isi istiyorum lütfen cvp

10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku