personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Orman Bölge Müdürlüğü Personel İşçi Alımı

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile İŞ-KUR İzmir ve Manisa İl Müdürlükleri arasında imzalanan protokol gereği, orman bölge müdürlüğünün İzmir ve Manisa'daki fidanlıklarında, mesire yerlerinde, orman alanlarında 8 bin kişi işe alınacak. Buna göre Manisa için 3 bin işçi alınırken İzmir için toplam 5 bin işçi alımı yapılacak.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün fidanlıklarda ve mesir yerlerinde çalıştırmak üzere 8 bin kişinin istihdam edeceği bildirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İzmir Orman Bölge Müdürü Vekili Muhsin Köse, 8 bin kişinin 6 ay boyunca mesire yerlerinin temizliğinde ve ağaçlandırma çalışmalarında görev alacağını söyledi.

Manisa için 3 bin, İzmir için de 5 bin kişiye iş vermeyi planladıklarını kaydeden Köse, başvuruların bugünden itibaren il merkezlerindeki orman işletme müdürlüklerine ya da ilçelerdeki orman işletme şefliklerine yapılacağını belirtti.

Orman Müdürlüğü işçi alımı için iş başvurusu nasıl ve nereye yapılacak?

Öncelikle iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar işçi alımı için başvurularını il merkezlerindeki orman işletme müdürlüklerine ya da ilçelerdeki orman işletme şefliklerine yapabilirler.

İşçi alımı ne zaman gerçekleştirilecek?

Köse, başvurusu değerlendirilenlerin 1 Nisan'dan itibaren işe başlayacağını, başvuru sahiplerinin ikamet adreslerine göre çalışma yerlerinin belirleneceğini, mesleki niteliklerinin geliştirilmesi ve işsizliğin azaltılması için geliştirilen projelere her zaman destek vereceklerini sözlerine ekledi. Orman Müdürlüğü içi alımı kapsamında çalışanlar ne kadar maaş alır sorusu daha sonra aydınlık kazanacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ramaazan 9 yıl önce

ben usaktan yaziyorum %40 engelliyim size nasil ulasabiliriz?

Misafir Avatar
mehmet 9 yıl önce

ben şanlıurfadan yorum yapıyorum burda çok arkadaşımız işsizdir ve size nasıl ulaşabiliriz başvuru yapmak için ve aylık ne kadar yatacak yer var mı detaylı bir bilgi verebilir misiniz?

Misafir Avatar
murat 9 yıl önce @mehmet

abi izmir orman bölge müdürlüğünü ara istersen oradan bilgi alabilirsin

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
serap 9 yıl önce

ne zaman başvuru yapabiliriz?

Misafir Avatar
kamil 9 yıl önce @serap

serap iş başvuruları nisan 2 hafta boyunca yapılacak, yani nisan ayına kadar başvuru yapabilirsin.

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
necmi 9 yıl önce

inşallah yararlanabiliriz acil işe ihtiyaç var sağolun

01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku