personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Kıyı Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı

İşkur üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınlandı. Buna göre İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere toplam 67 adet yeni işçi - personel alımı yapılacak. Söz konusu işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR web sayfası üzerinden veya İzmir genelinde bulunan İŞKUR birimlerinden bilgi alabilecek ve iş başvurusunda bulunabilecekler.

Sıhhi tesisat teknisyeni alımı, makine teknisyeni alımı, bilgisayar teknisyeni alımı, elektrik teknisyeni alımı, şoför alımı, deniz trafik operatörü alımı ve bilgisayar mühendisi gibi çeşitli mühendislik dallarından personelin alıncağı ilana gerekli şartları taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

Diğer yandan gerekli şartları taşıyan engelli adaylar da söz konusu işçi alımına iş başvurusunda bulunabilecekler.

Kıyı Emniyet Müdürlüğü işçi alımına başvuru yapacak olan adayların KPSS'den en az 60 puan almış olması ya da KPSS'den muaf olması gerekiyor. Bilindiği üzere kamu işçi alımlarına yönetmelik gereği belli bir KPSS puanı almış adaylar başvuru yapabiliyor.

İşçi alımına sadece İzmir'de resmi olarak ikamet eden adaylar başvuru yapabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku