personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Karayolları Müdürlüğü Engelli ve Düz İşçi Alımı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü işçi ihtiyacını karşılamak üzere yeni ilana çıktı. Bu kapsamda Karayolları bünyesinde çalıştırmak üzere toplam 22 adet yeni işçi alımı yapacak. İşçi alımı çerçevesinde 18 adet engelli işçi alımı ve 4 adet düz işçi alımı yapılacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı sitesinde de duyuruldu. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar konuyla ilgili Çalışma ve İş Kurumu birimlerine başvuruda bulunabilecekler. Başvuru şartları ise şöyle:

KARAYOLLARI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Arazi ve her türlü iklim şartlarında çalışabilecek durumda olmak.

Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.

GÜNLÜK 79 TL YEVMİYE


Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı kapsamında iş başı yapacak olanlar günlük 79,03 TL çıplak yevmiye alacaklar. Diğer yandan söz konusu işçi alımına ilişkin tarih ve detayları personel5.com üzerinden takip edebilirsiniz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ahmet 7 yıl önce

doğalgaz ustasiyim ve kaynakve eletrik ustasi hepsinden belgemvar

Misafir Avatar
tAYFUN YAŞAR TELLİOĞLU 7 yıl önce

her koşulda bu işte çalışabilirim...

Avatar
ALİ 7 yıl önce

i̇nşaalllah memur olmak i̇sti̇yorum.

Avatar
mahmut 8 yıl önce

peki biz bu ilanlara nasıl başvuru yapabilecez

Misafir Avatar
mehmet ali ayhan 8 yıl önce

ben mehmetali ayhan konyada ıkamet edıyorum e ehlıyet ve 1 den 4 kadarda src lerım var şöförluk işi arıyorum yardımcı olurmusunuz lutfen

01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku