personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Forklift operatörü aranıyor

Belediye işçi alımları kapsamında bir belediyeye forklift operatörü alımı yapılacak. Söz konusu forklift işçi alımı Ağrı'da faaliyet gösteren Dedeli Belediyesi bünyesine yapılacak. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar 4 Ağustos tarihi mesai bitimine kadar iş başvurularını yapabilecekler.

Toplamda 5 adet forklift operatörü alımı yapılacak ve söz konusu adaylar 5 ay 29 gün süreli geçici işçi statüsünde görev yapacaklar.

İstenen başvuru şartlarını taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden veya bölgedeki en yakın İŞKUR birimine müracat ederek iş başvurusu yapabilecekler.

Forklift operatörü işçi alımına ilköğretim mezunu adaylar da iş başvurusunda bulunabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mete 2 yıl önce

ülkemizde işçi açığının çok fazla olduğu sektörlerden birisi diyebiliriz. bu konuda çok sayıda kurs açılmış olsa dahi yeterli olmuyor.

15 Aralık 2018 Cumartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Tornacı, makineci, tesisatçı ve kaynakçı...
Makine Kimya Endüstrisi kısa adıyla MKEK yeni işçi alımı yapacak. Söz konusu işçi alımında tornacı,...

Haberi Oku