personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Eti Maden İşletmelerine 110 daimi işçi alımı

Türkiye'de işçi alımlarını konusunda önemli kurumlardan biri olan ETİ Maden İşletmeleri yeni işçi alımına gidiyor. Söz konusu işçi alımı kapsamında 110 adet yeni işçi alımı yapılacak ve söz konusu işçiler Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları Müdüğürlü bünyesinde çalışacaklar.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikalarına işçi alınmasına dair gerekli ilan İŞKUR üzerinden yayınlanacak ve detaylı bilgi almak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR web sitesi üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilecekler. İlan 20 Temmuz 2016 tarihinde İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yayınlanacak.

Söz konusu 2016 Eti Maden İşletmeleri işçi alımı sayıları ise şöyle:

MYO Kimya 7 MYO Elektrik 2 MY O Elektronik 1 MYO Makine Teknolojisi 5 MY O Endüstriyel Otomasyon 1 Lise ve Dengi Okul Kimya 5 Lise ve Dengi Okul Elektrik 14 Lise ve Dengi Okul Elektronik 2 Lise ve Dengi Okul Endüstriyel Otomasyon 10 Lise ve Dengi Okul Torna Tesviye 22 Lise ve Dengi Okul Metal İşleri 21 Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi 20 olmak üzere toplam 110 işçi alımı düzenlenecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Haziran 2023 Perşembe | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku