personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Belediye temizlik işçisi alımı

İŞKUR üzerinden belediyeler işçi alımı devam ediyor. Son olarak Tokat'a bağlı olarak faaliyet gösteren Gölgeli Belediyesi yeni bir işçi alımı yapmak için İŞKUR üzerinde ilana çıktı. Söz konusu işçi alımı kapsamında belediyeye temizlik işçisi alımı düzenlenecek.

İş başvurusunda bulunan adayları arasında kura çekimi yapılacak. Noter huzurunda yapılacak kura çekimi sonrası belirlenen kişi park, cadde vs temizlik işlerinde görev alacak.

İlköğretim ve ortaöğretim mezunlarının başvuru yapabileceği işçi alımı için adaylar iş başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Yine daha fazla ve detaylı bilgi almak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden söz konusu ilana ulaşarak bilgi edinebilecekler.

2016 işçi alımları ve ilanlar için PERSONEL5'i takip etmeye devam ediniz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku