personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Belediye işçi alımı

İŞKUR üzerinden belediyelere personel ve işçi alımı devam ediyor. İŞKUR üzerinden yeni yayınlanan ilan ile Erzurum Pasinler Belediyesi'ne yeni işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Söz konusu işçi alımı kapsamında bahçe işlerinde çalışacak dikim işçisi alımı yapılacak. Adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı dikim işçisi sertifikasına sahip olması gerekiyor.

Gerekli şartları taşıyan adaylar ilanın yayınladığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde ilana iş başvurusu yapabilecekler. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Yine detaylı ve daha fazla bilgi almak isteyenler de İŞKUR'un web sitesini ziyaret edebilirler.

2016 belediye işçi alımına ise son başvuru 28 Temmuz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku