personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Belediye iş makinesi operatörü alımı

İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları yayınlanmaya devam ederken yeni bir ilan da Çanakkale'ye bağlı Bozcaada Belediye Başkanlığı tarafından yayınlandı. Buna göre belediye bünyesinde çalışacak yeni personel alımı yapılacak. Söz konusu personel alımı kapsamında iş makinesi operatörü alınacak.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 ağustos 2016 tarihine kadar yapabilecekler. Diğer yandan ilköğretim mezunu adaylar da iş makinesi operatörü alımına başvuru yapabilecekler.

İş başvurusu sırasında adaylardan makine operatörlüğüne ilişkin Psikoteknik Belgesini , SRC2 Belgesi , SRC4 Belgesi, Forklift, Vinç, Ekskavatör, Beko Loder (Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası istenecek.

Belediye bünyesinde tam süreli olarak çalışacak olan adaylar iskur.gov.tr adresi üzerinden ilana ve başvurulara ilişkin daha fazla bilgi sahibi olabilirler. İlanda maaşlar konusunda herhangi bir bilgi verilmemiş olmakla birlikte detaylar iş görüşmeleri sırasında neteleşecek.

Adaylar başvurularını İŞKUR müdürlüklerine veya iskur.gov.tr üzerinden yapabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Kastamonu Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Haberi Oku