personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İrlanda'da ne tür iş imkanları var?

İrlanda adını sıkça duyduğumuz ülkelerden bir tanesi. Özellikle Amerika'ya olan yakınlığı nedeniyle Amerikalı dünya devlerinin ofislerine ev sahipliği yapıyor. Birçok Amerikan firması ya genel merkezlerini İrlanda'ya taşıyor ya da burada ofis açıyorlar. 2015 yılında Amerikan şirketlerinin İrlanda'ya gelmesiyle birlikte ülke ekonomisi yüzde 26'lık bir büyüme kaydetti.

Peki İrlanda'da ne tür iş fırsatları var?
İrlanda'da çalışmak isteyen adaylar için iş fırsatları bulunmakta. Özellikle nüfusuyla dünya şirketleri tarafından önemli bir pazar olarak görülen Türkiye sebebiyle İrlanda'da bilişim şirketleri türkçe pozisyonlarda çalıştıracak elemanlar arıyorlar. Kısacası İrlanda'da çalışmak isteyen adaylar türkçe pozisyonlar için aranan eleman ilanlarına başvuru yapabilirler. Tabiki herşeyden önce ingilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor. Diğer yandan firmalar çalışma izni sıkıntısı olmayanları tercih ediyorlar ancak yine de bazı firmalar çalışma izni çıkartarak eleman alımı yapıyorlar.

İrlanda vize istiyor mu?
İrlanda vize uygulaması olan ülkelerden bir tanesi. Gerek çalışmak için gerekse turist olarak gezmeye gitmek isteyenlere vize uygulaması var. Çalışmak için sonrasında çalışma izni de gerekmekte. Firmaların bazıları halihazırda çalışma izni olan adayları tercih ederken bazıları da seçtikleri adaylar için çalışma izni çıkarmaktalar.

İrlanda işçi ve eleman ilanları
İrlanda'da çalışmak için yeterli seviyede ingilizce bilgisine sahip olan ve İrlanda iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar internet üzerinden ingilizce olarak iş ilanlarını aratarak veya ingilizce iş ilanları portallarını ziyaret ederek buradan söz konusu iş ilanlarına ulaşabilir uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.


personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Yakın Gelecekte Öne Çıkacak Meslekler
Yakın gelecekte hangi meslekler, işler ve sektörler öne çıkıyor? İstihdamda sorun yaşatmayacak meslekler...

Haberi Oku