personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
TÜBİTAK 2 Bin TL Burs Veriyor

TÜBİTAK Başkanı Arif Ergin, 2 bin 205 Lisans Burs Programına getirilen yenilikle lisans eğitiminde Temel Bilimleri (matematik, fizik, kimya, biyoloji) seçen öğrencilere verilen aylık 2 bin liraya varan bursun kapsamını genişlettiklerini belirtti.

Ergin, "Örneğin, tıbbı tercih eden bir öğrencimiz yan dal olarak biyolojiyi seçerse ya da elektrikelektronik mühendisliğini tercih eden bir öğrencimiz yan dal olarak fiziği seçerse aylık 750 liralık burstan yararlanabiliyor" ifadesini kullandı. TÜBİTAK, LYS'de MF puan türünden ilk 5 bin ile 25 bin arasına girenlere puanına göre 750 ile 2 bin TL arasında değişen burs veriyor. Başvurular 9 Ekim'de sona erecek.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku