personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Öğretmenlikte Başarı Kriterleri Sistemi Geliyor

Milli Eğitim Bakanı tarafından yapılan yeni açıklamada bundan böyle öğretmen seçme kriterlerinin Avrupa Birliği ile uyumlu hale getirileceğini belirtti. Buna göre öğretmen seçme ve atama işlemi 3 aşamadan oluşacak.

Diğer yandan öğretmenlere başarı kriter sistemi de uygulanacak. Başarı kriterlerinin karşılayamayan öğretmen çalışanların memuriyetine son verilecek. Kriterler konusunda en kritik seviye ise müdürlerin öğretmen hakkındaki performans değerlendirmesi.

3 aşamalı öğretmen atama kriterlerinde, en kritik seviye okul müdürlerinin öğretmen hakkındaki performans değerlendirmesi olacak. Performans değerlendirmesini okul müdürü, müfettiş ve danışman öğretmen yapacak. Başarılı olamayan aday öğretmen memuriyetten çıkarılacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku