personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İnşaat firmaları için şehir gibi şantiyeler kuruyor

Malum Türkiye hem inşaat hem de uluslararası müteahhitlik alanında oldukça iddialı şirketlere sahip. 250 büyük uluslararası müteahhidin 40' Türkiye kökenli. Bu şirketler Rusya, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde büyük müteattilik hizmetleri üstlenmiş durumda. Şantiyelerine de binlerce kişilik personel alımı yapıyorlar.

Haliyle bu mühendis ve işçilerin kalacağı yerleşkeler de en az inşaatlar kadar önemli. Milyar dolarlık devasa inşaat projelerindeki bu yerleşkeler için de yatırım gerekiyor. Şantiye alanındaki yerleşkeleri, geçmişte ağırlıklı olarak inşaat şirketleri kendileri yapardı. Ancak müteahhitlik sektörü geliştikçe ve işler büyüdükçe bu hizmeti profesyonel şirketlerden almaya başladılar. Bu alanda hizmet veren şirketlerden biri de Nuh Group. 1971 yılından bu yana faaliyet gösteren Nuh Konteyner, uluslararası birçok müteahhidin şantiyelerindeki yerleşkeleri kuruyor. İnşaat alanındaki ilk yatırımı onlar yapıyor. Orta Asya, Afrika, Rusya ve Ortadoğu'da inşaat işleri olan birçok şirketin şantiyesi de onların eseri.

Mesafeler uzak olunca takıp sökülebilir, kolay taşınabilir ve monte edilebilir konteyner evler öne çıkıyor. Nuh konteyner, özellikle modüler sistemli konteynerlerle öne çıkan bir şirket. Bu özelliğiyle de piyasanın taleplerine yetişemez olmuş. Gelen yoğun teleplere yetişebilmek için Kocaeli Gebze'de 40 bin metrekarelik tesislerinin yanına yeni bir yatırım yapmaya başlamışlar. 17 bin metrakarelik yeni tesis 25 milyon dolara mal olacakmış. Yatırım haziran ayında bitmiş olacak. KOnteynerlerde konfor üst düzeyde. Yalıtımlı ve yanmaz malzemeden üretiliyor. Kolay taşıma ve montaj özelliğine sahip. Takılıp sökülebilir sistemler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku