personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Ekonomi Sınıfı Uçak Biletlerinde Tavan Fiyat Ne Kadar?

Zaman zaman çok yüksek miktarlara kadar uzanan uçak biletlerinin fiyatları artık çok yüksekten uçamayacak. Uzun zamandır gündemde olan uçak biletlerinde tavan fiyat uygulaması tamamlandı ve yürürlüğe konuldu. Buna göre artık ekonomi sınıfı uçak biletlerinin tavan fiyatı 299 TL olacak ve bunun üzerine çıkamayacak.

Konuyla ilgili açıklamalar Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'dan geldi. Bakan yurtiçi ekonomi sınıfı uçak biletlerinde tavan ücretinin 299 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Bu yıl havayolu sektöründeki büyümenin yüzde 15'in üzerine çıktığını belirten Yıldırım konuşmasında "Bu yıl ülke nüfusu kadar iç-dış hatlarda uçuş yapmış olacağız.

Geçen yıl 600 bin vatandaşımız 50 liranın altında bilet fiyatıyla uçtu. 300 liranın üzerinde uçak bileti parası ödeyenlerin oranı sadece %1,5. Yarından itibaren en pahalı uçak bileti fiyatı 299 TL olacak" diye konuştu.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku