personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Bir Çobanın Maaşı Ne Kadar Olabilir?

Çobanların ne kadar maaş aldığı herkesin aklına gelen sorulardan biri olmuştur. Kesin bir cevabı olmayan çoban maaşları konusunda Edirne'den bir çoban 5 bin TL maaş alarak büyük şaşkınlık yarattı. Asgari maaşın vasat durumda olduğu şu günlerde o çobanın maaşı tartışma konusu oldu.

Edirne Valiliği 5 Bin TL Maaşla Çoban Tuttu

Kentin yaşam alanlarında gezen şehir içi trafiği tehlikeye sokan başı boş atların toplanması mevzuat belirsizliği nedeniyle görev karmaşasına yol açıyordu.

Edirne Belediyesi sahipli hayvanların, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü de hastalıklı hayvanların toplanması görevinin kendilerinde olduğunu belirterek mevzuattaki belirsizliği zaman zaman dile getiriyordu.

Edirne Valiliği sorunu çözmek amacıyla başı boş atların toplanması için bir ahır hazırladı ve atların toplanması ve bakılması çin de 5 bin lira maaşla çoban tuttu.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin yaptığı açıklamada, sosyal medya üzerinde kendisine şehir merkezinde otlanan çok fazla fotoğraf geldiğini bunun üzerine çoban tuttuklarını söyledi.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
29 Kasım 2022 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku