personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Asgari ve Emekli Maaşı 5 Bin TL Olacak

Bağımsız Türkiye Partisi kısa adıyla BTP Genel Başkanı seçim çalışmaları kapsamında resmi Twitter adresi üzerinden yaptığı açıklamada yeni seçim vaadine yer verdi. Genel Başkan Haydar Baş geliştirdiği bir ekonomi modeli ile Türkiye'de emekli ve asgari maaşlarının 5 Bin TL olacağını belirtti.

Seçimleri kazanması durumunda ülkede "Milli Ekonomi Modeli"ni getireceğini ve bu model geldiğinde memur ve işçi maaşlarının büyük oranda zamlanarak 5 bin TL olacağını açıkladı.

Partilerin oy oranları konusunda anket çalışmalarının önem kazandığı şu günlerde söz konusu partinin genel başkanı geçtiğimiz günlerde de partisinin oy oranlarına ilişkin yaptığı tahminlerle gündeme gelmiş ve konuşulmuştu.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku