personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
AÖF 2015 Yeni Sınav Tarihleri, AÖF Ne Zaman Yapılacak?

AÖF sınav tarihlerinde değişiklik yapıldı. Peki AÖF 2015 bahar dönemi için değiştirilen sınav tarihleri ne zaman? Açıköğretim Türkiye programları öğrencilerini ilgilendiren duyuru Fakülteden duyuruldu. Buna göre AÖF 2015 yılı bahar dönemi sınav tarihleri 7 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler nedeni ile değiştirildiği bildirildi. Yeni sınav takvimine göre bahar dönemi vize sınavları 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak. AÖF bahar dönemi final sınavları ise 23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sınav merkezi değişiklikleri için son tarih:

Bahar Dönemi Ara 4 Mart 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Bahar Dönemi Dönem Sonu 9 Nisan 2015

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

AÖF YURTDIŞI BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME BİLGİLERİ

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Azerbaycan, Bulgaristan, Kosova ve Makedonya Programlarının 2014-2015 öğretim yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri

1. Ders Ekle-Sil,

2. Kayıt Yenileme Bedelinin Bankaya Ödenmesi,

3. AÖF Kayıt Merkezinde Kayıt Yenileme Onayı olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilecektir

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
22 Temmuz 2018 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Karayolları'na yeni personel alımı yapılacak
Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesine yeni personel alımı yapmak için harekete geçti. Yeni (2016) yapılan...

Haberi Oku