personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
2015/1 KPSS Yeni Tercih ve Atama Tarihleri

Devlet Personel Başkanlığı KPSS atama ver tercih tarihleriyle ilgili daha önce yaptığı açıklamada geçen yıllardan farklı olmak üzere KPSS tarhilerinin bu yıl 16 - 24 Nisan arasına alındığını belirtmişti. Ancak bu tarihler söz konusu olduğunda şöyle bir sorun ortaya çıkıyordu. Okulunu bitirmeyen KPSS adayları tarihlerden dolayı mağdur oluyordu. Bu durum uzun süre tartışılmıştı.

Görülüyor ki Devlet Personel Başkanlığı da tartışmaların sorucunda 2015/1 KPSS tarihlerinde tekrar değişikliğe giderek KPSS atama ve tercih tarihlerini 22 Haziran'na çekti. Kısacası Değişen yeni KPSS tarihleri kapsamında atama ve tercihler 22 Haziran - 1 Temmuz arasında yapılacak ve bu şekilde okulunu bitirememiş olan adaylar da mağdur olmayacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
25 Eylül 2018 Salı | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Karayolları'na yeni personel alımı yapılacak
Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesine yeni personel alımı yapmak için harekete geçti. Yeni (2016) yapılan...

Haberi Oku