personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
112 Acil Hizmet Çalışanlarına 170 TL Nakit Ödenek

112 Acil Hizmetler kapsamında çalışan görevliler yemek konusunda birçok sıkıntı yaşıyorlar. Bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapan Sağlık Bakanlığı bu konuda önemli bir adım atma kararı aldı.

Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı çalışmalar neticesinde 112 Acil Hizmetler kapsamında çalışan elemanlara 170 TL nakit para ödenmesine karar verildi.

Bilindiği üzere 112 çalışanları toplamda 24 saat üzerinden nöbet tutuyorlar ve sürekli yaşanan vaka ve yer değiştirmelerden dolayı ya istasyondaki yemek saatine yetişemiyorlar ya da gittikleri hastanelerde yemek yiyemiyorlardı.

Dolayısıyla yemek saatlerine yetişemeyen 112 çalışanı yemeğini gittiği yerde cebinden para ödeyerek karşılamak zorunda kalıyordu. Buna karşı duyarsız kalmayan bakanlık da bir adım atarak bir nebze olsun rahatlama sağlamaya çalışacak.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku