personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Karayolları'na yeni personel alımı yapılacak

Bünyesinde binlerce işçi ve personel çalıştırarak istihdama önemli katkı sağlayan kurumlarda biri olan Karayolları Genel Müdürlüğü zaman zaman boş kadroları tamamlamak için personel alımına çıkıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı altında faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalarda ilerleyen günlerde 1280 yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre söz konusu personel alımı kapsamında toplam 1280 adet yeni teknik personel alımı yapılacak.

1280 YENİ TEKNİK PERSONEL ALINACAK
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Türkiye çapında geliştirme, yenileme ve inşaa faaliyetlerine devam ederken tüm bu faaliyetler yeni personel alımını da gerektiriyor. Verilen hizmetlerin eksiksiz ve sürekli olarak idare edilebilmesi için oluşan kadrolara da yeni personel alımı yapılıyor. Ulaştırma Bakanı konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda Karayolları'nda işe girmek isteyenlere sevinçli haberi vererek ilerleyen günlerde kuruma toplam 1280 adet yeni teknik personel alımı yapılacağını, Karayolları olarak verilen hizmetlerin sürekliliği için personel alımının şart olduğunu dile getirdi.

KARAYOLLARI PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?
Karayolları'nda işe girmek isteyen ve personel alımında yararlanmak isteyen adayların en çok merak ettikleri konusu ise Karayolları personel alımının ne zaman olduğu. Kurum yetkilileri 1280 adet teknik personel alımının ne zaman yapılacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadılar. Ancak durum ve şartlara göre söz konusu personel alımlarının bu yıl yani 2016 yılı içerisinde başlaması bekleniyor.

KARAYOLLARI PERSONEL ALIM İLANI
Karayolları'nın 1280 kişilik yeni personel alımı ilanına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kurumun ilanını devlet personel başkanlığı web sitesi veya Karayolları Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinden kontrol edebilirler. PERSONEL5.com olarak ilan yayınlandığında sitemiz üzerinden okuyucularımıza en hızlı şekilde ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
işçi 7 yıl önce

elektirik teknisyeni alacak mi?

Misafir Avatar
cemal 7 yıl önce

teknik elaman derken biraz açıklık getirebilirmisiniz ne zaman alım olacak

04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku