personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Kamuya 1500 yeni psikolog alımı yapılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı 1500 yeni psikolog alımı yapılacağını duyurdu. Bakan yaptığı açıklamalarda kamuya yapılacak olan psikolog alımlarının 1 aya kadar başlayacağını açıkladı. Bakan diğer yandan toplum hizmetleri uzmanı alımı, çocuk gelişim uzmanı alımı ve sosylog alımı da yapılacağını ve çeşitli branşlardan personel alımlarının devam edeceğinin müjdesini de verdi.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi'nce "Kadın ve Yoksulluk" ana temasıyla düzenlenen 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'de konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı bir aya kadar bin 500 psikolog alacaklarını ifade eden Ramazanoğlu, toplum hizmetleri uzmanları, çocuk gelişimi ve sosyolog alacaklarını söyledi.

Aile Bakanlığı'na personel alımının üç dört yıla kadar devam edeceğini dile getirdi. Bakanlığın amacının 15 bin sosyal danışmanıyla bütün Türkiye'nin, her ailenin bir sosyal danışmanı olması olduğunu vurgulayan Ramazanoğlu, aynı zamanda gerçekleştirdikleri  çalışanlarla  direkt ailenin içinden elde ettiğimiz verilerle de Türkiye'nin sağlıklı aile istatistiklerine ulaşmış olacaklarını ifade etti. Şu anda aile ile istatistiklerinin çok sağlıklı olmadığının altını çizen Bakan Ramazanoğlu, yapılan çalışmaların bu verileri en kısa zamanda en doğru şekilde düzenlemek olduğunu belirtti.

İlerleyen günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yayınlayacağı personel alım ilanlarına personel5.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
neslihan akçay 8 yıl önce

önce milletin psikolojisini bozacak şekilde politikalar yapın sonra milletin psikolojisi bozuk diye psikolog alın. tebrikler....

10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku