personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İŞKUR'a İşçi Alımlarına Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

İşkur iş başvurusu ve işçi ve personel alımları konusunda Türkiye'nin en büyük örgütlenmelerinden biridir. Her geçen gün işkur da bulunan kişiler iş ilanlarına başvuru sonucu iş sahibi oluyorlar.

Her sektöre uygun ilanları bulabileceğiniz, her geçen gün yeni ilanların yayınlandığı geniş bir platforma sahip olan İŞKUR web sitesi üzerinden yapmış olduğunuz iş başvurularınızın sonuçlarını yine iş kur üzerinde iş kur işbaşvur sonucu sorgulama yaparak öğrenebileceğiniz gibi e-devlet şifrenizle de sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tabi bunun için şahsınıza ait bir e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir.

Eğer e-devlet şifreniz yok ise size en yakın PTT şubesine giderek çok ucuz bir miktar karşılığında e-devlet şifresi sahibi olabilirsiniz. Bu şifre sadece size özeldir bu yüzden kimse ile paylaşmamalısınız.

E-devlet şifrenizi de aldıktan sonra işkur iş başvur sonucu sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Son olarak Kimlik Doğrulamasını yaptıktan sonra iş kur iş başvur sonucu sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Başvurularınızla ilgili bilgileri artık rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
02 Aralık 2022 Cuma | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku