personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
İş ilanlarında en çok aranan elemanlar

Türkiye çapında genel olarak insan kaynakları portallarında yayınlanan iş ilanlarında en fazla Güvenlik Görevlisi ve Anketör pozisyonları için eleman aranıyor. Ardından garson ve temizlik elemanı alımları geliyor.

Güvenlik Görevlileri, bu dönemde en çok alışveriş merkezleri ve otellerde istihdam ediliyor. Bu alanda çalışmak isteyenlerin en az ortaokul (silahlı güvenlik görevlileri için lise) mezunu, TC vatandaşı ve herhangi bir suçtan ceza almamış olması gerekiyor. Öğrencilerin iş deneyimi kazanabilmesi için önerilen işlerden anketörlük ise tam veya yarı zamanlı yapılabiliyor. Araştırma şirketlerinden dil kurslarına, telekom şirketlerinden derneklere kadar geniş bir sektörel yelpazede yer alan kuruluşlar, telefonla veya yüzyüze anket yapabilecek gençlerde aradığı kriterler arasında en az lise mezunu olma, düzgün diksiyon ve güler yüzlülük başı çekiyor.

İLANLARDA EN ÇOK ARANAN ELEMANLAR

ORAN

Güvenlik Görevlisi

% 8

Anketör

% 7

Garson

% 4

Temizlik Elemanı

% 3

Sekreter

% 3

Kurye

% 3

Tezgahtar

% 3

CNC Lazer Operatörü

% 2

Teknik Servis Elemanı

% 2

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırması
Ziraat Bankası'ndan sonra bir bankada daha borçları yapılandırıyor. Vakıfbank, Kredi kartları bireysel...

Haberi Oku