personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Shapes For Women Spor Salonu Bayiliği Veriyor

İzmir merkezli Shapes For Women, kadınlara özel bir spor merkezi. 2007’de kurulan şirket 2008’den bu yana franchise veriyor. Firmanın Türkiye genelinde 40 adet şubesi var. Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış.  Bir şubenin yatırım tutarı isim hakkı ve ekipmanlar dahil 35 bin TL. Bu rakama uygun bir yer bulma, ana istasyon adı verilen 8 finess ekipmanı ve 12 ara istasyon, web tabanlı üye takip yazılım sistemi ve açılış öncesi eğitim programı da dahil. Markanın yıllık reklam katılım payı 1000 – 1500 TL olarak belirlenmiş. Sürekli franchise ödemesi olarak ayda 350 TL alınıyor.

Firma yer seçimi konusunda çok titiz davranıyor. Yeni açılacak şubenin doğru bir lokasyonda olması için Franchise adayına destek sunuluyor. Tüm salonların anı olması için salon içerisinde kullanılacak duvar boyalarından zemine kadar her ayrıntının standartları var. Bu standartlar çerçevesinde şirketin mimarı tarafından çalışma yapılıyor.

Shapes for Women salonlarındaki ekipmanlar kadın fizyolojisine göre tasarlanmış. Çalışma prensipleri hidrolik pistona dayalı. Yani itme/çekme gücüyle çalışıyor. Bu sayede her çalışmada birden fazla kas grubunun çalışması sağlanıyor. Sistem, ana istasyon adı verilen 8 fitness ekipmanıyla dönüşümlü olarak kullanılan ve ara istasyon adı verilen 12 ekipmandan oluşuyor. Müzik eşliğinde 35 saniyede bir gelen sinyalle ekipman değiştiriliyor. Böylece salon içerisindeki dinamizm hiç düşmüyor. Her tur 10 dakikada tamamlanıyor. Katılımcıların günlük spor ihtiyacı 10 turda karşılanıyor.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

O PİLAVCI BAYİLİK, SERMAYE VE BAYİLİK ŞARTLARI
Türkiye olarak pilavı seviyoruz ve bu da girişimcilerin gözünden kaçmıyor. O Pilavcı pilavı özel bir...

Haberi Oku