personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
EN İYİ KÜÇÜK SERMAYELİ İŞ FİKİRLERİ

Franchising sisteminin hızlı büyümesinin arkasında birkaç önemli unsur olduğuna dikkat çeken UFRAD Başkanı Mustafa Aydın, "Sermaye tutarlarının belli olması, girişimcinin motivasyonu, sistemin standart olması, kabul görmüş bir marka ve kontrol mekanizması sistemi cazip kılan en önemli nedenler arasında" diyor.

Küçük sermayeli işlerde bu yıl en çok çiğköfte, mobil çay-kahve konseptleri, döner, burger-gurme burger, gayrimenkul ve hizmet sektörü öne çıkıyor. Medyafors fuarcılık genel müdürü Aycan Helvacıoğlu, AVM'lerde belli noktalarda pratik mobil gıda büfeleri ya da diğer adı ile kiosk'ların ortaya çıktığını, birkaç metrekarelik alanlarda faaliyet gösteren bu işyerlerinin AVM'lerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardığını söylüyor.

Kısacası gerek AVM'ler olsun gerekse kalabalık toplulukların bulunduğu lokasyonlarda boş kullanılabilir alanlar olsun mobil büfeler için oldukça ideal alanlar.

Girişimciler açısından cazibesini kaybetmeyen iş modeli ise çiğköftecilik. Son dönemde televizyon reklamlarıyla da tüketicinin dikkatini çekmeye başlayan markalar her yıl yüzde 25 büyüme kaydediyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

O PİLAVCI BAYİLİK, SERMAYE VE BAYİLİK ŞARTLARI
Türkiye olarak pilavı seviyoruz ve bu da girişimcilerin gözünden kaçmıyor. O Pilavcı pilavı özel bir...

Haberi Oku