Türkiye'de birçok kurum ve belediye zaman zaman eski hükümlü işçi alımı yapmaktadır. Peki ama eski hükümlü işçi ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl başvuru yapacaksınız? PERSONEL5

Eski hükümlüler sicillerinden dolayı maalesefki iş bulmakta zorlanmalar yaşamakta ve kamu kurum ve kuruluşları ile diğer kurumların eski hükümlü iş ilanlarını değerlendirmek istemekteler.

Türkiye'de birçok kamu kurum ve kuruluşu, belediyeler ve hizmet kurumları gibi eski hükümlü işçi alımı yapmaktadırlar. Söz konusu kurumlar eski hükümlü işçi alımı yapacakları zaman başta İŞKUR üzerinden olmak üzere ilana çıkmakta ve ilanlara iş başvurularını kabul etmekteler.

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden eski hükümlü iş ilanlarına ulaşan adaylar buradan işçi alım ilanlarını inceleyerek bilgi alabilir, uygun gördükleri taktirde eski hükümlü işçi ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.

Kurumlar eski hükümlü işçi alımlarını bünyelerinde ihtiyaçları olan pozisyona göre yapmakta ve dolayısı ile çok farklı pozisyonlara işçi alımı gerçekleştirilmektedir.

PERSONEL5 sitemiz üzerinde iş ilanları kategorisi altında eski hükümlü işçi alımı alımı ilanları yer almaktadır. Gerek İŞKUR üzerinden gerekse farklı kaynaklardan derlenen eski hükümlü iş ilanları haber haline getirilerek bu kategoriler altında siz okuyucularımıza sunulmaktadır.