personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
TCDD Eski Hükümlü KPSS'siz İşçi Personel Alımı

Teşekkülümüz Eskişehir il sınırlarında 1 ve Sivas il sınırlarında 1 olmak üzere toplam 2 eski hükümlü işgücü talebimiz İŞKUR İl Müdürlüklerince 01.04.2015 tarihinde KPSS şartı aranmaksızın il düzeyinde ilan edilecektir.

İŞKUR'ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile tcdd web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 20.04.2015 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

İŞKUR'ca bildirilen nihai listede yer alacak adayların adreslerine evrak teslimi, noter huzurunda kura çekimi ve sözlü sınav tarihi hakkında tebligat gönderilecektir. Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır.

Nihai listede bulunup, evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda, sözlü sınava katılacaklar 27.04.2015 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Sözlü sınavı 30.04.2015 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Teşekkülümüzde görev alacak eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. İşe başlatılan eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçilerin deneme süresi 4 aydır.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Mekaniker Vagon sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçilerde, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde hareket eden lokomotif ve vagonların tamir ve bakım işlerinde en az 6 ay tecrübeli olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar çalışmalarını işyerinden alacakları yazı, SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet belgesi ve SSK hizmet dökümüyle belgeleyecektir. Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir.

2-Öğrenim belgesi,

3-Nüfus cüzdanı fotokopisi,

4-TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e- devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),

5-Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir),

6-Eski Hükümlü Belgesi (Cumhuriyet Savcılığından),

7-Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlardan (askeri hastanelerce kendilerine verilen sağlık kurulu raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı)

8- Sözlü sınavını kazanan adaylardan, tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.

Sağlık kurulu raporunda;

Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş),

Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış),

İşitme muayenesi yapılmış ( Odiyometri sonucu saf ses ortalaması fısıltıyı kaç metreden duyduğu belirtilmiş olacaktır.)

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
haydar yıldız 6 yıl önce

eski hükümlüyüm lise mezunuyum evli 11 kisiye tek başıma bakmakla mükelefim mağdurum

Misafir Avatar
Kılıç 6 yıl önce

anasını satıyım kardeşim devlet bu hükümlü kadrosuna suça göre alacak kardeşim hırsızı uyuşturucu satıcısını dolandırıcıyı sahtekarı pezevenklikten yatanları tecavüzcüyü eski hükümlü kategorisine almayacak eski hükümlü statüsünde sayılacak suçlar cinayet adam yaralama taksirli suçlar eski hükümlü kadrosuna girecek diğerleri gitsin.

Misafir Avatar
ilkerdemirhan 6 yıl önce

malatyada hiç alım yok mu bir cevapta bana verin

Misafir Avatar
devrim 6 yıl önce

arkadaşım bu işte çalışmış deneyimli kaç kişi var ki türkiyede

Misafir Avatar
uğur fırat 7 yıl önce

ben eski hükümlüyüm çıktım evlendim bi işim yok ve işsizlikten boşaniyorum bide bu saçma sapan şartları gördükçe deliriyorum en iyisi hırsızlık yine

Misafir Avatar
musa koç 7 yıl önce

çok aptalca şartlar var . eski hangi hükümlünün bu işlerde tecrübesi olabilir , beyinsiz insanlar. dogru düzgün ilan verin insanlarda işine baksın aptal insanlar.

27 Haziran 2022 Pazartesi | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Belediye eski hükümlü işçi alımı
İŞKUR üzerinden eski hükümlü işçi alımları devam ederken yeni bir ilan daha yayınlandı. Belediyeye...

Haberi Oku