personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Belediye eski hükümlü işçi alımı

Personel5.com üzerinde eski hükümlü işçi alım ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Son olarak İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni bir ilanla bir belediyeye eski hükümlü işçi alımı yapılacağını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kırşehir Mucur Belediyesi'nde çalıştırılmak üzere yeni işçi alımı yapılacak. Söz konusu işçi alımı kapsamında eski hükümlü kategorisinde olmak üzere beko - loder operatörü alımı yapılacak.

İş başvurusunda bulunmak isteyen ve başvuru şartları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen adaylar İŞKUR resmi web sitesi üzerinden ilana ulaşarak ve detaylar konusunda bilgi edinerek iş başvurusu yapabilirler.

İş ilanını değerlendirmek isteyen adaylar 29 temmuz 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd....
İşkur üzerinden eski hükümlü işçi alımı yapılacak. Eski hükümlü işçi alımına ilişkin iş başvuru...

Haberi Oku