personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
TÜPRAŞ Personel ve Eleman Alımı, TÜPRAŞ İş Başvurusu

Tüpraş, yıllık 28,1 milyon ton’luk rafinaj, (% 40 paya sahip olduğu) Opet ve (% 79,98 pay ile) DİTAŞ ortaklıklarıyla yarattığı katma değer ve cirosuyla Türkiye'nin en büyük sanayi şirketidir. TÜPRAŞ personel ve işçi alımı konusunda da ülke çapında çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde TÜPRAŞ bir şirket olarak çalışanların değer gördüğü ve birçok kişinin çalışmayı hayal ettiği bir şirket halindedir. Bugün hem pazar payı hem kurumsal güvenilirliği hem de üretim kompleksleri ve ortaklıklarıyla entegre petrol şirketine dönüşen Tüpraş'ın kökleri, 1961 yılında Amerikan Caltex tarafından kurulan İPRAŞ'a (İstanbul Petrol Rafinerisi A.Ş.) kadar uzanmaktadır. Kamu İktisadi Teşekkülleri’nin daha verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla yapılan düzenlemeler kapsamında, İPRAŞ ve kamuya ait diğer 3 rafineri, 1983 tarihinde Tüpraş çatısı altında toplanmıştır.

ÜCRETLENDİRME VE MAAŞ POLİTİKASI
TÜPRAŞ’ da ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Amaç, çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir. Bunun yanı sıra performansı ayrıştırıp ödüllendirerek çalışanı motive edecek bir Ücret Sistemi kullanılmaktadır.

TÜPRAŞ'TA KARİYER YÖNETİMİ
Tüpraş bünyesinde yapılan Kariyer Planlama / Geliştirme sürecinin amacı, potansiyeli olanların erken teşhis edilmesi, gerekli olan mesleki bilgi, beceri ve gelişim imkanları verilmesi, daha fazla sorumluluk isteyen görevlere hazırlanmasını planlamaktır. Koç Topluluğu'nda uzmanlık ve yönetici kadrolarının genellikle Topluluk bünyesinden sağlanması ilkesi benimsenmiştir. Her seviyede çalışana, kariyer gelişimleri doğrultusunda belirlenen ihtiyaçlara göre, gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimler verilir, Topluluk içi rotasyon imkanları sağlanır. Amaç, kişisel gelişimin organizasyonel gelişim çerçevesinde geliştirilmesidir. Şirket personelinin gerek mesleki bilgi ve becerilerinin, gerekse kişisel yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik eğitimlere büyük önem vermektedir. Ayrıca, üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin staj taleplerinin karşılanmasına özen gösterilmektedir.

TÜPRAŞ PERSONEL ALIMI ve TÜPRAŞ İŞ BAŞVURUSU
Türkiye'nin öncü sanayi kuruluşu TÜPRAŞ bugün birçok kişinin çalışmayı hayal ettiği bir şirket halindedir. Şirket belirli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında iş ilanı yayınlayarak yeni personel ve işçi alımı yapmakta, gelen iş başvurularını pozisyonların gerektirdiği nitelikler çerçevesinde değerlendirmektedir. TÜPRAŞ personel ve işçi alımından yararlanmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinden yeni iş ilanlarını takip edebilir, bu iş ilanları üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan firmanın insan kaynakları vizyon ve misyonunu da yine firmanın web sitesi üzerinden görebilirler.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
tenekecezve 7 yıl önce

tüpraş'a i̇ş ve ya stajer olarak nasıl başvuru yapılır, nelere dikkat edilir?

Misafir Avatar
haydar aktepe 7 yıl önce

kırıkkale ikamet etmekteyim elektrik teknisyeniyim 5 yıldır fabrikada çalışıyorum bakım onarım teknisyeniyim arıza bakım montaj işleri yapıyorum askerligimi ifa etmiş bulunuyorum kırıkkale rafinerisinde staj yaptım sizin bünyenizde çalışmak isterim

Misafir Avatar
Sezer gökler 8 yıl önce

rafineri petrokimya myo mezunuyum Tüpraş'ta çalışmak istiyorum

Misafir Avatar
VEYSEL KASIRGA 8 yıl önce

merhaba ben i̇zmi̇r'de i̇kamet etmekteyi̇m, askerli̇ği̇mi̇ bi̇ti̇rdi̇m, gaz alti kaynaği ve elektri̇k bi̇lgi̇m de var da. refesanlar; i̇zmi̇r'de fi̇kret erener, ankara'da veysi̇ ve osman geli̇ş ve batman'da da mükerrem tural usta başi. si̇zi̇nle çalişmak beni̇m i̇çi̇n ci̇ddi̇ bi̇r müesse olacaktir. beni̇m i̇çi̇n fark etmez i̇ş nerde i̇se ben de ordayim da.

Misafir Avatar
Ayşe öz 8 yıl önce

rafineri ve petrokimya mezunuyum tüpraşta calişmak istiyorum.

Misafir Avatar
yunus ılhan 9 yıl önce

tuprasda kalıcı personel olarak calısmak ıstıyorum yurtdışından yenı geldım depo sorumlusu ve dıger calısmalarda ımkan olursa calısırım

Misafir Avatar
Mehmet 9 yıl önce

tüpraş da çalışmak istiyorum 12 yıllık tücrbem var boru hattı celik hdp ve düktil boru hattı işlerin saha formenligi yaptım sizinle çalışmak isterim saygılar.

10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku