personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
TGS Personel Alımı, İş Başvurusu, Maaşlar

TGS Yer Hizmetleri bugüne kadar yaptığı personel ve eleman alımıyla toplamda 8 bin adet çalışan sayısına ulaştı ve çok sayıda hava limanında deneyimli personeliyle hizmetlerini yürütmeye devam ediyor. Peki TGS personel alımı nasıl yapılıyor, iş başvurusu nereden yapılır, TGS çalışanlarının maaşları ne kadar?

KISACA TGS YER HİZMETLERİ
Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlar'ında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 118 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. TGS, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 516 bine yakın frekansın üzerindeki uçuşuna 5.500'ün üzerinde ekipmanı ve 8 binden fazla personeliyle yer hizmetleri kapsamındaki tüm faaliyetleri uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır. "Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği" çerçevesinde ramp, harekât, kargo ve yolcu hizmetlerini sunan TGS, şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini esas alırken, kusursuz hizmet anlayışını benimsemektedir.

TGS HİZMETLERİ
TGS Yolcu Hizmetleri'nin sunduğu hizmetler: • Yolcu ve Bagaj Kabulü • VIP Check-in • CIP Check-in • Common Check-in • Self Check-in • Grup Check-in • Özel Hizmet Kontuarı (maas-um-wchr vs.) • Kayıp Eşya • Seyahat Dokümanları, Pasaport ve Vize Kontrolü • Transit Yolcu işlemleri • Denied Boarding

TGS İNSAN KAYNAKLARI, CV, MÜLAKAT VE İŞE ALIMLAR
TGS Yer Hizmetleri A.Ş, insan kaynakları politikası olarak “doğru işe doğru insan” felsefesini benimseyerek; risk alabilen, iletişim becerisi yüksek, rekabetçi, iş tecrübesi ve eğitimiyle teknoloji kullanımını birleştirebilen, kendini devamlı geliştirerek fark yaratmada etkin ve en az bir yabancı dil bilgisine sahip kişileri istihdam etmektedir. Adaylar personel ve eleman alımında sınavlara tabii tutulmakla birlikte bire bir mülakatlar yapılarak değerlendirilmekte ve uygun pozisyona yerleştirilmektedir. TGS'da çalışan maaşları pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Şirket bünyesinde çok farklı pozisyonlar bulunduğu için kim ne kadar maaş alır sorusunun yanıtı da değişkendir ancak iş görüşmeleri sırasında maaşlar netlik kazanmaktadır.

TGS YER HİZMETLERİ İŞ BAŞVURUSU
TGS personel ve eleman alımından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin web sitesi üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Başvurular, www.tgs.aero adresindeki “İK Başvuru Formu” kullanılarak gerçekleştirilir. İnternet üzerinden yapılacak başvurular ile başlayan personel alım süreci; başvuru formundaki ilgili alanların doldurulması, başvuru yapan adayların formlarının, şirketteki personel ihtiyacı olan birimler için planlanmış kadarı ile uyumunun kontrolü, uygunluğu görülen adayların yüz yüze yapılacak sınav ve mülakatlara katılması ile ilerler. Sınav ve mülakat sonucu, istenen kriterlere uyan adaylar için yönetim onayı alınır. Personel alım sürecine dahil tüm adayların CV ve mülakat vb. her türlü kişisel bilgileri “İK İstihdam Süreç Takip Programı” ile tek bir havuzda toplanır.
personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yener gümüş 7 yıl önce

tgs de çalışmak istiyorum

Misafir Avatar
pelin içöz 8 yıl önce

24 şubat 2016 izmir tgs başvuralarına dönüş alanımız var mı?

Misafir Avatar
cınar polatoglu 8 yıl önce

tgs de çalışmak istıyorum

Misafir Avatar
Çınar Polatoğlu 8 yıl önce

bende tgs de çalışmak istiyorum, almanyada doğdum büyüdüm bır yıldır türkiyedeyim almanca ve ingilizcem var ehliyetim arabam var.

Misafir Avatar
sema gözde 8 yıl önce

tgs de çalışmak istiyorum

Misafir Avatar
envertatli 8 yıl önce

Acil is arıyorum tgsde calismak istiyorum

Misafir Avatar
burak 8 yıl önce

4 ocak 8.30 da eğitime çağırıldım yolcu hizmetleri memuru olarak

Misafir Avatar
esra güner 8 yıl önce

maaşıyla ilgili biligisi olan var mı ?

04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku