personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sistem Global Danışmanlık Personel Alımı İş Başvurusu Partnerlik

Sistem Global Danışmanlık Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş'nin temeli 19 yıl önce Hüseyin Kasrlıoğlu tarafından atıldı. Denetim ve danışmanlık hizmetlerine yoğunlaşan şirket bugün 10 partnerli bir yapıya ulaşmış durumda.

Şirket çalışanları bölüm müdürü ve genel müdür yardımcısı düzeyinde partnerliğe kabul ediliyor. Şirket işletme, işletme mühendisliği, maliye ve muhasebe meslek yüksekokulları başta olmak üzere İİBF bölümleri, istatistik, endüstri mühendisleri ve hukuk fakültesi mezunlarını tercih ediyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karslıoğlu, "Bizim için adayların mezun olduğu okul kadar, okul dönemini verimli bir şekilde geçirmiş olmaları ve analitik zekaya sahip olmaları da önemli. Bizim işimizde okulda öğrenilenler pratik hayata uygulanıyor. Ayrıca temel işimiz denetim ve danışmanlık olduğundan neden sorusunu soran, sorgulayan kişileri seçiyoruz" diyor.

Sistem Global'daki 10 partnerin 7'si şirket içinden bu pozisyona yükselmiş. Karslıoğlu "Yönetim kuruluna kabul ettiğimiz partner arkadaşlarımız yetkili yönettikleri görevlerden dolayı sorumluluk alıyorlar. Her partner arkadaşımız yönettiği bölümden yönetim primi ve ayrıca partnerlik oranlarına göre ortak havuzdan kar payı alıyor. En önemlisi de şirket hissemizi satar ya da değerlendirirsek hisseleri dışında satış primi alacaklar" diye konuşuyor.

Sistem Global Danışmanlık şirketinin personel alımlarından yararlanmak ve şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını şirketin web sitesi üzerinden yapabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku