personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Sinpaş Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Geçmiş yıllarda gösterdiği performansı yükselterek faaliyetlerine devam eden Sinpaş firması bünyesinde hali hazırda iş imkanı sağladığı binlerce kişinin yanında 2016 ve önümüzdeki dönemde de yeni personel alımı yapacak. Sinpaş genişleyen faaliyetler ve büyümesine bağlı olarak yeni eleman ve personel alımlarıyla birçok kişiye daha iş kapısı olacak. Firma şu anda İstanbul ve Ankara birimleri için eleman ve personel alımı yapıyor.

Sinpaş personel alımları internet üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Firma şu anda internet üzerinde farklı pozisyonlar için onlarca ilan yayınlamış durumda. Sinpaş personel alım süreci firmanın insan kaynakları birimi tarafından yürütülmekle birlikte firmaya yapılan personel ve eleman alımlarında oldukça titiz davranılmaktadır.

Sinpaş şu anda internet üzerinde aşağıdaki pozisyonlar için ilan yayınlamış ve başvuruları değerlendirmektedir.

- Peyzaj Mimarı,
- Satış Uzmanı,
- Elektirik Mühendisi,
- İşletme Müdürü
- CRM Yazılım Uzmanı,
- Makam Şoförü,
- Sağlık Memuru,
- Pazarlama Müdürü,
- Garson,
- Satış Pazarlama Uzmanı,
- Yönetici Asistanı,
- Ofis Mimarı.

Sinpaş Personel Alımı İş Başvurusu
Sinpaş personel ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına internette iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden ulaşabilir ve buradan iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
rıfat bayram 8 yıl önce

garsonluk yapıyorum ısım sezonluk oldugu ıcın 3 ay bos kalıyorum

01 Ekim 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku