personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
PwC Türkiye Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Uluslararası vergi, denetim ve danışmanlık şirketi olan PwC Türkiye'ye yeni personel alımları kapsamında her yıl üniversitelerden yeni mezun 200 - 250 yeni genç alımı yapılıyor.

Denetim ve vergi bölümleri için üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi bölümlerinden yeni mezun olmuş ya da mezun olacak adaylar değerlendiriliyor.

Şirket diğer bölümleri için ise ağırlıklı olarak mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olan adayları değerlendiriyor. Yapılan mülakatlar sonunda uygun görülen adaylara teklif sunuluyor. Bu adaylar her sene eylül ayında uzun bir oryantaston ve teknik eğitim sonucunda PwC Türkiye ofislerinin ilgili bölümlerinde görevlerine başlıyor.

PwC Türkiye, çalışanlarına asistan, ekip şefi, müdür yardımcısı, müdür, kıdemli müdür, direktör ve partnerliğe uzanan bir kariyer yolculuğu sunuyor. Ünvanlar bölümden bölüme değişkenlik göstermekle birlikte ortalam partnerlik yolu 13 - 15 yıl sürüyor. PwC Türkiye'de partner olabilmek için şirketin tüm çalışanlar için gereçli olan bütünsel liderlik, küresel zeka ve ilişkiler başlıklarında toparlanan PwC Professional özelliklerinde rol model olmak gerekiyor.

PwC Türkiye üniversitelerden yeni mezun personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar iş başvurusu yapmak için şirketin web sitesini ziyaret edebilir buradan iş başvurusu konusundaki gerekli bilgilere insan kaynakları bölümü altında ulaşabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
01 Haziran 2023 Perşembe | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku