personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Pragma Danışmanlık Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Pragma şirket satın almaları ve birleşmeleri konusunda uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketi. 2002'de yatırım bankacılığında deneyimli bir grup arkadaş tarafından kurulan firmanın halen 10 partneri bulunuyor.

Şirketin kurucu partnerlerinden Değer Şahbaz, yatırım bankacılığı alanında bir şirkette 7 yıl çalıştıktan sonra şirketlerini kurduklarını belirtiyor. Şahbaz, "Sektörümüzde lider konumumuzu koruma ve geliştirmek için en kaliteli iş gücünü bünyemize katmak ve tutmak için partnerlik mantığını en etkili şekilde kullanıyoruz" diyor.

Mezun olduktan sonra Pragma'da işe girip partnerliğe kadar yükselmek olası. Başvuran adayların mezun olduğu okul ve bölüm yanında yüksek lisansına, özellikle de yatırım bankacılığı alanında tecrübe edinip edinmediğine bakan şirket tüm yıl boyunca personel alımını devam ettiriyor. Şahbaz, yatırım bankacılığında kariyer yapacak gençlerin işin mükemmeliyet gerektirmesi nedeniyle "üstün seviyede yetkin, detaycı ve çalışkan olmaları" gerektiğini vurguluyor.

Şahbaz, partner olmak isteyenlerden kariyerinin başından itibaren Pragma'yı sahiplenmeleri beklediklerini vurguluyor.

PRAGMA danışmanlık şirketne iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını firmanın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilir iş başvurusuna ilişkin detaylı bilgileri buradaki insan kaynakları bölümü üzerinden bulabilirler.

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku