personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları

Alışveriş Merkezlerinin bilinen markası olan MUDO kurumsal ve mağaza sayısı olarak büyüme ve genişlemesini devalı olarak arttırmakla birlikte aynı doğrultuda yeni eleman ve personel alımı da yapamaya devam etmektedir. Peki Mudo personel alımlarını nasıl yapıyor. Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır.

Mudo tüm Türkiye çapındaki genel merkez ve mağazalarında çeşitli pozisyonlarda yüzlerce elemana sahip olmanın yanında yine mevcut pozisyonlara ve yeni açılan şube pozisyonlarına eleman ve personel alımı yapamaya devam ediyor. Personel alımlarında genellikle deneyimli personel alımına önem veren firma özellikle şu pozisyonlara eleman alımı yapmaktadır:

1. Satış Danışmanlığı 2. Tezgahtarlık. Firma diğer yandan depo, tedarik zinciri, mağaza yönetimi ve satış - pazarlama pozisyonlarına eleman alımı yapmaktadır.

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Personel alımlarına devam eden MUDO firmasının alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir ve uygun gördükleri ilanlar için iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan Mudo'ya genel iş başvurusu da yapmak mümkün. Firmanın web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü üzerinden genel iş başvurusu yapılabilir.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
04 Ekim 2023 Çarşamba | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Borusan Holding Personel Alımı İş Başvurusu
Borusan personel, işçi ve eleman alımı ile insan kaynakları ve iş başvurusu hakkında bilgiler şöyle...

Haberi Oku