personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Mazars Denge Personel Alımı İş Başvurusu ve Partnerlik

Bağımsız vergi, denetim ve muhasebe danışmanlığı hizmetleri veren Mazars Denge, işe alımlarda üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun, söz konusu alanlarda yüksek lisans yapmış ve en az bir yabancı dili iyi derecede bilen adayları tercih ediyor.

Her aday için fırsat eşitliği yaratılması prensibinden hareketle, tüm adaylara, mesleki değerlendirme sınavı, yabancı dil sınavı, kişilik envanteri ve yetkinlik bazlı mülakat standart olarak uygulanıyor.

Mazars Denge'de genelikle toplu işe alımlar eylül ve ekim aylarında yapılıyor. Mazars Denge İK direktörü tüm çalışanların partner olmasının mümkün olduğunu belirterek şirkette partner olabilmek için ilgili fonksiyonda şirket içerisinde ya da şirket dışında 12- 13 yıl ortalama bir tecrübeye sahip olmak, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olmak ve partnerlik yapılacak fonksiyonun gerektirdiği YMMM, SMMM gibi resmi ünvanların taşınmasının gerektiğini söylüyor.

Ayrıca partner olarak lişilerde kurum kültürüne uyum, müşteri ilişkileri yönetimi, ekip ve süreç yönetimi, eğitim yönetimi ve öğrenen organizasyon, bütçe ve planlama, finansman gibi konularda başarılı bir yönetim gösterebilecek yetkinliklere sahip olması bekleniyor.

Mazars Denge personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurular için firmanın web sitesini ziyaret edebilir burada insan kaynakları bölümü altında gerekli bilgilere ulaşabilirler...

Danışmanlık firmalarında işe başlayan adaylar ilerleyen kariyer yolculuklarında yükselirken bir yandan da yüksek maaş alma olanaklarına sahip oluyorlar.

personel5.com'u takip et!
twitter
facebook
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
10 Aralık 2023 Pazar | PERSONEL5.COM, Sözleşmeli Personel Alımları, İşçi Alımları, Eleman Alımları, Ne zaman, Nasıl, Nereye, İş Başvurusu, İş Başvuru Şartları, Memurlar, Memur Haber, Kariyer.net, Yenibiriş.com, Son Dakika Haber, Memurlar İlan, İş İlanları Bürosu, Posta İlan, Sabah İlan, Sarı Sayfalar, Maaşlar Ne Kadar, Ücret, İş Başvuru Formu, Gazete İlanları, İş İlanları Ajansı, İşçi Alımı Yapacak Mı

Mudo Personel ve Eleman Alımı İş İlanları
Mudo'ya personel ve elemanı var mı? Mudo iş ilanlarına nasıl ulaşılır, iş başvurusu nasıl yapılır?

Haberi Oku